ZAKRES DZIAŁANIA:

 •  Cellulit – Mezoterapia Bezigłowa NNM, Masaż Podciśnieniowy, Elektrostymulacja, Masaż wyszczuplający, Drenaż Limfatyczny, Naświetlanie lampą IR, Radiage, Terapia Ultradżwiekowa Gellex.
 • Wyszczuplanie – Mezoterapa Bezigłowa, Elektrostymulacja, Masaż Wyszczuplający, Masaż Podciśnieniowy.
 • Przebarwienia – Mezoterapia Beziglowa NNM.
 • lifting bezoperacyjny i ujędrnienie skóry – Mezoterapia Bezigłowa NNM, Masaż Podciśnieniowy, Naświetlanie lampą IR, Radiage-Pelleve
 • Zmarszczki, rozstępy – Radiage-Pelleve, Mezoterapia Bezigłowa NNM.

STOSOWANE ZABIEGI:

 Mezoterapia Bezigłowa NNM – polega na nowej metodzie transportu substancji aktywnych do skóry i tkanek podskórnych. Podczas zabiegu tkanki są stymulowane (laseroterapia, masaż) w celu poprawienia efektywności pracy komórek oraz całych układów (m.in. limfatycznego i krwionośnego)

Metoda Mezoterapii Bezigłowej NNM bazuje na nowej technice o nazwie Aquaforeza, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają skutecznie reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne mające wpływ na rozwój cellulitu. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi.

Każdy z zabiegów rozpoczyna się od wymieszania żelu do Aquaforezy z substancjami aktywnymi. Aquaforeza jest metoda bardzo przyjazną dla pacjentek. Parametry zabiegu dostosowuje się płynnie do progu odczuwania pacjentki, a intensywność terapii można regulować tak, aby pacjentka nie odczuwała dyskomfortu. Po zakończeniu zabiegu można natychmiast wrócić do czynności dnia codziennego.

Obecnie przy pomocy NNM możemy wykonać następujące zabiegi:

 • Zabiegi antycellulitowe – zmniejszają bądź likwidują efekt „Pomarańczowej skórki“, poprawiają nawilżenie skóry przez normalizację pracy gruczołów łojowych i potowych. Zmniejsza się również obwód segmentu ciała objętego zabiegiem, przy czym nie jest to efekt jego odwodnienia.
 • Zabiegi spalające tkankę tłuszczową (lipo contur) – zmniejszają obwód segmentu ciała objętego zabiegiem. Głównym składnikiem substancji aktywnej jest Fosfatydylocholina działającą na eliminację komórek tłuszczowych. Zawarty w komórkach tłuszcz wraz z krwią wędrują do wątroby, gdzie następuje jego rozpad a jego produkty są wydalane z organizmu. Uzyskany efekt jest trwały, należy jednak pamiętać że czas utrzymania zależy od tego jaki prowadzimy tryb życia.
 • Zabiegi na przebarwienia – działają na złuszczenie warstwy rogowej naskórka. Pobudzają aktywność fibroblastów, regenerację i odnowę skóry właściwej. Wyrównują koloryt skóry, przywracając zdrowy wygląd.
 • Zabiegi przeciwzmarszczkowe – poprawiające napięcie i grubość skóry. Zmarszczki stają się płytsze i zanikają. Substancja aktywna zawiera składniki które zwiększają nawilżenie skóry, pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, łagodzące podrażnienia, wygładzające i regenerujące skórę.
 • Terapia Ultradżwiekowa Gellex – wykorzystuje nieinwazyjne fale ultradźwiękowe niskich częstotliwości(20i40MHz.) w celu likwidacji niechcianych komórek tłuszczowych. Umożliwia to utratę tkanki tłuszczowej i redukcje centymetrów w obwodzie ciała. Zabieg polega na destrukcji błon komórek tłuszczowych (proces kawitacji) w wybranym rejonie ciała nie uszkadzając naczyń krwionośnych, nerwów i tkanki łącznej. Inną zaletą zabiegu Gellex jest jego działanie eliminujące cellulit. Działając bardzo silnie drenująco usuwa blokady w prawidłowym fizjologicznym procesie wymiany metabolitów między komórkami a krwią i chłonką. Powoduje to ustępowanie nierówności określanej jako „skórka pomarańczy”. Skóra staje się gładka i ma lepszy wygląd. Ten rodzaj bodźca ma możliwość eliminowania zwłóknień tkanki łącznej podskórnej w wyższych stadiach cellulitu.
 •  Pelleve-Radiage – jest zabiegiem wykorzystującym fale radiowe w celu obkurczenia i napięcia włókien kolagenowych w skórze i tkance łącznej podskórnej. Zabieg jest bezinwazyjny nie wymagającym znieczulenia. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu. Jednak organizm potrzebuje 1-2 miesiące by w wyniku stymulacji zamienić stare włókna kolagenowe na nowe. Podczas procesu produkcji nowych włókien skóra zmniejsza swoją powierzchnię dając efekt liftingu. Po 4-8 tygodniach otrzymujemy efekt ostateczny, który utrzymuje się do roku do trzech lat. Ze względu na brak uszkodzeń naskórka podczas zabiegu można go wykonywać również latem bez ryzyka wystąpienia przebarwień. Jeżeli jest potrzeba osiągnięcia większych zmian to zabiegi można powtarzać co miesiąc. Z reguły zabiegi uzupełniające są wykonywane za niewielką odpłatnością.
 •  Masaż podciśnieniowy – zabieg stymuluje krążenie krwi i limfy w określonych częściach ciała, co poprawia funkcje metabolizmu komórkowego. W czasie zabiegu pobudzona jest aktywność komórkowa głębszych warstw skóry. Dzięki zabiegowi polepsza się napięcie skóry, która jest gładka i odżywiona. Do zabiegu wykorzystuje się urządzenie, w którym ciśnienie subatmosferyczne powstaje wskutek działania pompy elektrycznej. Doskonały zabieg do terapii przeciwobrzękowej. W połączeniu z terapią ultradźwiękową Gellex daje świetne efekty przeciwcellulitowe i wyszczuplające.
 •  Masaż wyszczuplający – zabieg wykonywany u osób z nadwagą. Zadaniem zabiegu jest „rozbicie” podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni przez, co przyśpiesza się przemianę materii.
 •  Drenaż limfatyczny – zabieg jest najskuteczniejszym sposobem pobudzenia układu limfatycznego. Masaż wpływa na likwidację obrzęków zastoinowych, zapalnych, usprawnienie transportu wody i soli mineralnych oraz procesów immunologicznych. Daje doskonałe efekty w terapii przeciw cellulitowej. Działanie drenażu polega na uciskaniu, masowaniu, ugniataniu. Zabieg trwa od 20 do 90 minut. Seria obejmuje 10 zabiegów.
 • Naświetlanie lampą IR – jest to zabieg polegający na ogrzaniu skóry przy pomocy promiennika emitującej promieniowanie podczerwone i widzialne. Energia dostaje się głęboko pod skórę, dzięki czemu pobudzony zostaje układ krwionośny i przemiana materii w polu działania lampy.
 • Proslim Gold Elektrostymulacja – Zabieg pobudza przemianę materii i krążenie krwi oraz redukuje ilość tkanki tłuszczowej. Skóra po zabiegu staje się jędrna i elastyczna. Przy wykonywaniu zabiegu wykorzystuje się prąd bodźcowy, który pobudza nerwy i mięsnie. Do elektrostymulacji wykorzystujemy elektrody, które nakładamy na wybrane grupy mięśniowe w celu ich pobudzenia. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. Ponadto w stymulowanych rejonach zwiększa się przepływ naczyniowy oraz metabolizm tkanek miękkich co daje selektywną eliminację tłuszczu w stymulowanym rejonie. Rezultaty są widoczne po serii 10 zabiegów 60-minutowtch.